ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

Ми живемо в сьогоденні й сьогоденням. Живемо з тими екологічними проблемами, які виникають, розв'язуємо їх крокуємо далі не усвідомлюючи, що наші проблеми - то "телеграми" з минулого про шкідливе поводження з природою. Такі самі "телеграми" можуть отримувати наші нащадки. Сьогодні ми намагалися дати відповідь на запитання: якою ми залишимо планету поколінням майбутнім?
Сучасним дітям, що мешкають у містах, бракує спілкування з природою і активної діяльністі в ній. Заклад дошкільної освіти повинен стати тією сходинкою, де малюки разом з чуйними вихователями спостерігатимуть,відкриватимуть, досліджуватимуть чарівний світ довкілля., дбатимуть про збереження краси і розмаїття природи.
Своїм досвідом ділилися педагоги фізінструктор Глущук І.Г., вихователі Шевчук Н.В., Козбур І.М.

Галерея " Бережемо і досліджуємо природу"

Передовий педагогічний досвід: вивчаємо, узагальнюємо, поширюємо
Основні вимоги до організації вивчення передового педагогічного досвіду
Прензентація ППД


Галерея "Підвищуємо фаховий рівень вихователя методиста"


педагоги звітують

Навіть найдосвідченіший педагог
не повинен зупинятися на досягнутому.
Від зупинки на місці неминуче почнеться відставання.»
В.О.Сухомлинський

Відомо, що тільки творчий педагог може виховати творчу особистість. Враховуючи вимоги сучасної дошкільної освіти щодо всебічного розвитку потенціалу дитини, діяльність педагогів спрямовується до постійного пошуку інноваційних технологій, гармонійного розвитку, націлених на розкриття інтелектуальних та творчих здібностей дошкільників.

Колектив дошкільного навчального закладу №6 - це розмаїття особистостей. В нашому колективі міцно переплелися набутий роками мудрий досвід педагогів старшого покоління та ентузіазм молодих спеціалістів, які успішно доповнюють один одного. В професії вихователя немає випадкових людей. Тут працюють люди, які Божим велінням наділені любов’ю до дітей, добротою, талантом, креативністю.

Кожний педагог - це майстер! У кожного свій стиль, свої методи і прийоми, які напрацьовуються роками на протязі всієї педагогічної діяльності. Педагогічна майстерність не може зупинятись, вона повинна постійно розвиватись та удосконалюватись. А це - наполеглива праця, пошук, робота над собою, практика, аналіз своїх дій. Проте, найважливіший елемент – БАЖАННЯ досягнути педагогічної майстерності та ЛЮБОВ до дітей. Педагог не може просто «відбувати» свій робочий час. Він має проживати його разом з дітьми. Кожна його зустріч із вихованцем має стати маленьким дивом для дитини. До неї не можна йти «порожнім». Їй потрібно нести любов, радість, мотивацію, віру та натхнення. І щоб це диво відбулося, кожен з нас, педагогів, має постійно аналізувати та вдосконалювати свою діяльність. Педагог-це щоденна праця не лише з дітьми, а й із самим собою. Це постійний пошук найкращого, найціннішого, найважливішого, що є в кожному з нас, для того, щоб наповнити життя дітей любов’ю, добром, радістю та впевненістю.

В нашому дошкільному навчальному закладі з 03 по 07 лютого 2020 року проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вихователів, які проходять чергову атестацію. Педагоги протягом тижня продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності та представили досвід своєї роботи з використанням інноваційних педагогічних технологій шляхом колективних переглядів організованої навчальної діяльності та інших форм роботи з дошкільниками.

Досвідчені педагог, «керівник-гуртка-методист» Гиричук Н.П. поділились своїм багатим досвідом, досконалістю, знанням традиційних і нетрадиційних методик у художньо-естетичному розвитку малюків під час малювання і аплікації. Цікаво і корисно провели вихователі разом з керівником гуртка майстер-клас «Малюнок з ароматом кави».

Вихователі, які атестуються на присвоєння категорії «спеціаліст вищої категорії», Лазоркіна А.Л. та Мартинюк І.В. показали творчий підхід, нестандартне мислення, продемонстрували володіння новітніми педагогічними технологіями і методиками. Гра-квест, майстер-клас, подорож з пошуково-дослідницькою діяльністю спонукають малюків діяти, через дію пізнавати та розвиватися.

Найактуальнішим питанням, яке турбує населення планети є екологічне виховання дошкільників. Вихователь старшої групи Граудс І.С. вчить дошкільнят бережливо ставитися до природи, сортувати відходи та надавати їм друге життя.

Слід відмітити діяльність вихователя старшої групи Мазеїн А.І., яка успішно впроваджує в практику роботи з дітьми технології розвитку логічного мислення, зокрема «Кольорові палички Кьюзінера» та «Логічні блоки Дьєнеша».

Особлива увага в приділяється сенсорному розвитку наймолодших у садку дітей вихователем Вакуліч Т.С. А за допомогою казки малюки розвивають у себе театральні здібності.

Тиждень педагогічної майстерності зарекомендував успішність цієї активної форми методичної роботи. Дана форма роботи дозволила максимально активізувати наявні у педагогів знання, створити позитивний мікроклімат в колективі, всі педагоги відчули себе єдиною командою з спільною метою, взаємодопомогою, радістю за успіхи своїх колег, зміцнення єдиного творчого колективу однодумців. Протягом методичного Тижня педагогічної майстерності було створено оптимальні умови для обміну досвідом, виявилась зацікавленість педагогів у творчому підході та інноваціях, підвищення рівня професійної діяльності.


Галерея "Педагоги продовжують звітуватися"


Турбота про здоров'я

Одне із основних завдань, визначених Законом України «Про дошкільну освіту» – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини, виховання бережливого та турботливого ставлення до власного життя.

З метою підвищення професійної компетентності, педагогічний колектив дошкільного закладу відвідав відкритий показ заходів, спрямованих на формування у дошкільників основ безпеки.

Так було переглянуто заняття з фізичного розвитку у І молодшій групі А вихователем Вакуліч Т.С. Мама Зайчиха та маленькі зайченята мандрували лісом у пошуках корисної їжі, долаючи перешкоди, які траплялись на їхньому шляху.

У групі дітей соціально незахищених вихователь Жихор І.М. та сестра медична старша Колінчук Н.М. практично показали і навчили малюків, як діяти у разі носової кровотечі та правильно обробляти дрібні порізи.

Старші дошкільнята під час розваги розв’язували проблемні питання, як поводити себе малюку, коли він сам удома з вихователем Мазеїн А.І.

Заходи проведені у дошкільному навчальному закладі сприяли підвищенню рівня знань, умінь та навичок дітей з питань безпеки життєдіяльності.

/Files/images/03/IMG-af9f1221de0d64cd74f45645f8b02ae8-V.jpg /Files/images/03/IMG-51bdeef6a52e85867d1bc1eb6323dcd3-V.jpg /Files/images/03/IMG-8034eb928d46b84be4b6d8d4bf73ee94-V.jpg /Files/images/03/IMG-053cc5b1f035e03e111b20ef20a3e27e-V.jpg /Files/images/03/IMG-14db82b4d5bccd360734e309dea9f923-V.jpg /Files/images/03/IMG-1f3b7255a5542e8e952694ded0383016-V.jpg /Files/images/03/IMG-b3215511d283db6193cfb3361b3c1908-V.jpg /Files/images/03/IMG-f1375d57b923a804a558ee7489b72785-V.jpg /Files/images/03/IMG-175703bdfda5a8a988f0a55ec4319618-V.jpg /Files/images/03/IMG-f30af1c2e8edec7e48d58d17e120f4f2-V.jpg /Files/images/03/IMG-d23205bd3375bdedb5ed9d4158146d56-V.jpg /Files/images/03/IMG-5e52ed28118ab0195bc25bc36b9df32d-V.jpg


СЕРЙОЗНІ ІГРИ...

Колективний перегляд різних видів діяльності дошкільників під час освітнього процесу - є однією з форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників з різним рівнем освіти та стажем педагогічної діяльності. Протягом тижня лютого місяця (09.11 - 13.11) пройшов такий перегляд у дошкільному закладі під гаслом " Гра - справа важлива". Педагоги шукали сучасні шляхи організації освітньої діяльності засобом гри: гра-квест, стратегія, театралізована гра. Малюки розв'язували проблемні завдання, проводили досліди, шукали шляхи подолання перешкод. Реалізувати поставленні завдання вихователям допомагали як традиційні так і сучасні технології.


Галерея "Гра - це дуже важливо "


що, колеги, у Вас в арсеналі?

Атестація - це підсумок професійної майстерності вихователя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття авторитету педагога серед колег та батьків, змога проявити свої здібності. Атестація - це свято великої, щедрої, доброї виховательської душі, свято творчості вихователя.

Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості педагога, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих вихователів ЗДО. В період з 28.01 по 01.02 в ДНЗ №6 було проведено методичний тиждень, протягом якого вихователі проводили показові заходи освітньої діяльності. Кожен педагог, який атестується, зумів показати систему своєї роботи, продемонструвати використання інноваційних технологій та ІКТ в освітньо-виховному процесі.Члени атестаційної комісії мали нагоду відвідати ці заходи у педагогів. Матеріали звіту у "Галереї".


Галерея "Що, колеги, у Вас в арсеналі?"


Інтеграція в освітній процес як чинник пізнавальної активності.

Міське методичне об'єднання, на чолі з головами МО музкерівником Дубік Т.П. та керівником гуртка Гиричук Н.П., пройшло у ЗДО №12. З музичними керівниками розглянули питання інтеграції в освітній процес та використання мнемотаблиць на музичних заняттях, як умови пізнавальної активності дошкільнят. З керівниками розглянули питання про біолінгвістичний підхід до впровадження англійської мови. Як практично реалізувати питання показав перегляд занять "Ми у ліс ходили і звірят зустріли" та "" "Чарівна подорож із Леді Досконалістю".

/Files/images/listopad/IMG-19a74db970dd08fd22c7f273e8c61f16-V.jpg /Files/images/listopad/IMG-3bce785777ed946394f1b5f06f6cb252-V.jpg /Files/images/listopad/IMG-512d44bb73352fabbf90dae318b0525b-V.jpg /Files/images/listopad/IMG-d84024ce4b0e440d93b1822585801909-V.jpg /Files/images/listopad/IMG-a6bf1289cb3c97a7ad1f3ae69363c184-V.jpg


Навчаються педагоги

Одним з шляхів підвищення фахової майстерності вихователя є - колективний перегляд організованої діяльності з дошкільниками. Так 14 листопада педагоги Масюк Г.М. та Степанюк А.В. поділились досвідом навчання малюків звукової культури мови під час тематичних занять з мовленнєвого розвитку. Презентовані методи і прийоми були відмічені колегами і запозичені для впровадження в роботу з малюками.

/Files/images/listopad/20181114_092426.jpg /Files/images/listopad/20181114_092409.jpg

/Files/images/listopad/20181114_093017.jpg /Files/images/listopad/20181114_093033.jpg /Files/images/listopad/20181114_094910.jpg /Files/images/listopad/20181114_095134.jpg /Files/images/listopad/20181114_095238.jpg /Files/images/listopad/20181114_095514.jpg /Files/images/listopad/20181114_103403.jpg

/Files/images/Презентация Microsoft PowerPoint.jpg

Організація мистецьких днів у дитсадку
Організація сюжетно-рольових ігор у дитячому садку
Річний план роботи на 2019-2020н.р.
Програма розвитку ДНЗ №6 на 2017-2022р.р.

Кiлькiсть переглядiв: 782

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.