В дошкільному закладі функціонують 3 спеціальні групи для дітей з порушенням зору та 2 інклюзивних групи. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, вчителі - тифлопедагоги, вчитель- дефектолог, вчитель-логопед, практичний психолог та медседсестра - ортоптистка.
Ласкаво просимо малюків, які потребують нашої допомоги.

/Files/images/001.jpg

Дорожня карта зарахування дитини до спеціальної або інклюзивної групи дошкільного закладу

Пам'ятка для батьків
  1. Особисто подати заяву керівнику ЗДО щодо зарахування дитини в дошкільний заклад і надати відповідні документи (висновок ІРЦ, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку лікаря-педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров'я в якому спостерігається дитина, із зазначенням того, що вона здорова і може відвідувати дошкільний заклад, "Карту профілактичних щеплень" (форма №063/о).
  2. Висновок ІРЦ є підставою для створення інклюзивних або спеціальних груп, надання додаткових корекційних послуг дитині в інклюзивній групі та додаткового фінансування ЗДО, в якому виховується дитина з особливими потребами.
  3. Керівник ДЗО подає клопотання до відповідного територіального відділу освіти щодо створення відповідних умов для забезпечення повноцінної роботи інклюзивної групи.
  4. Орган управління освітою приймає рішення щодо створення необхідних умов перебування дитини з особливими освітніми потребами в даному ЗДО.
Кiлькiсть переглядiв: 959

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.